Biz Kimiz

O&K Yazılım Hakkında

O&KPrintWatch Logo

   O&K Yazılım 1999 yılında kurulmuş olup Windows tabanında çözüm sunan yazılımlar geliştirmektedir. Temel uzmanlık alanları yazılım ürünleri geliştirmek, sistem entegrasyonu sağlamak ve danışmanlık hizmetleridir.

   Yazılımlarımız tüm çıktı işlerinizi kontrol etmenizi, baskı maliyetlerinizi azaltmanızı sağlar. O&K Yazılım çözümleri 20,000 ‘nin üzerinde yazdırma sunucusunda çalışmaktadır ve genel kullanım alanları eğitim ve orta ölçekli işletmelerdir.

Bilar Hakkında

Bilar Logo

   Bilar, sürekli değişim ve gelişim gösteren iş dünyasının bir parçası olarak çalışmalarında yenilikçi bir yaklaşım benimsemiştir. 1974 yılından bugüne taşıdığı öncü kimliği, ileriye dönük, uzun vadeli vizyonu ile %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı Türkiye’nin her yerinde satış ve satış sonrası servis çözümleri sunmaktadır.

   Bilar’ın temel amacı, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerine;  verimliliği arttıran, çevreyi koruyan dokümantasyon ve yazılım çözümleri sunmaktır.rnrnVizyonumuz;

   Sunduğumuz dokümantasyon çözümleri ile müşterilerimize yüksek kalitede, sürekli ve güvenilir hizmet sağlayan sektöründe lider bir şirket olmaktır.

Misyonumuz;

  • Dokümantasyon çözümleri alanında yenilikleri izlemek ve uygulamak,
  • Müşterilerimizin;
  • Yüksek rekabet ortamında ihtiyaçlarını belirlemek, doğru çözüm ve hizmetleri sunmak,
  • Kendi işlerine odaklanmalarını sağlayarak verimliliklerini arttırmalarına yardımcı olmak,
  • Sunduğumuz çözüm ve hizmetlerimizi;
  • Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırmak, istihdam yaratmak ve ülke ekonomimize katkıda bulunmak,
  • İş süreçlerimizde yüksek standartlarda hizmet sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sürekli iyileştirmektir.
'NİN ÜZERİNDE KULLANIM
0
KAYITLI MÜŞTERİ
0
YILI AŞKIN TECRÜBE
0